Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz echterion #29946 üzenetére

    A procinal nem irja az XTU hogy miert nincs meg az orajel? Ott jobbra lent latod ha problema van terheles alatt.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • RM007

    addikt

    válasz echterion #29946 üzenetére

    Volt két megosztott mérésed(elég szegényes betekintéssel részünkre). A másodiknál erősítettél UV-vel mint olvastam a vga-n. Miközben ott többlet teljesítmény született a cpu ezalatt veszített valamicskét. Ha nem látod az összefüggést akkor..... :U

    (#29950) Muerte: Mint két gépnél hasonló törvényeknek kell uralkodniuk, az mindegy szerintem hogy van összerakva. Nyilván csak a sajátomat tudom letesztelni másét nem. Mindenhol van egy (gondolom) bios -ban gyárilag beállított max fogyasztás aminél többet már nem enged használni, főleg hosszútávon. Itt is valami ilyen lehet. De ezt KillHates tudja igazán. Még ha teszteknél produkálsz is + 1000 pontot, a komolyabb játékoknál már nem úgy fog érvényesülni és ügye nem 800, 825mV beállított MHz-t fogja erőltetni, hanem az 1000mV fölöttit.
    Korábban míg nem történt valami ami miatt 1911MHz-n kiakadt a kártyám(és az UV-ben alapból ott volt minden) ezek a tesztek, FireStrike közben szépen lefutottak vagy ott a másik a Superposition az sem kínozta meg igazán a kártyámat, normális értékeken mozgott de teljes kihasználtság mellett. Csak ezt figyeltem meg, vagyis az igazi teszt maga az izzasztós játék. A technikai részét az tény hogy nem értem mi miért hogyan.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák