Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x_o_n

    veterán

    válasz echterion #10642 üzenetére

    Mondjuk én anno azért örültem a noti váltásnak,mert egyrészt mobil másrészt abba maradt a beteges hardver cserélgetés,mindig elad -csere - vesz ....kijött egy uj alap lap csere,cpu csere,ati-nvidia vga huhh kijött az uj geforce...na akkor 460,hu van tunningos,csere,huu lement az ára 480 csere, kijött az 560ti csere...stb stb....még több ram,még tunningosabb,szellősebb ház,jobb táp..és folyamatosan átalakult kivül-belül...

    most már több mint egy éve használom ezt a kombót,és nem látom értelmét lecserélni 1070-1080 ra , sem az ujabb intel gen procira,pláne nem teljesen uj notit venni...
    teljesen elégedett vagyok ezzel a teljesitménnyel mind játék mind munka téren

  • Patrick76496

    őstag

    válasz echterion #10642 üzenetére

    Hát jó, mondjuk WoT-nak tényleg bőven elég ez a gép. :D De az a játék rengeteget fejlődött az évek alatt, körülbelül most van a topon kinézet és optimalizáltság szempontjából. A GeForce Experience majdnem mindent maxra akart állítani a frissítés után, pedig nem is annyira jó a gépem. Tipikusan az a játék, ahol a "járművek" gyönyörűek, a pálya meg kevésbé szép. De mivel úgyis a tankodon van figyelem, ezért úgysem fogsz vele foglalkozni, hogy milyenek a pálya textúrái. És ez így van jól (szerintem). Kár hogy ezt ilyen kevés játékkal csinálják meg ezt (DiRT 2-3 is kb ilyen és azok is kiválóan futnak eléggé szép kinézettel), sokkal több játék lenne játszható ilyen gépeken.

    A másik 2 tankos játékot is játszottam, de azok nem futottak ilyen jól. Az AW max texúrákkal megy, más meg vagy medium ( :D ) vagy low. Így a játék viselhetően megy (50-60 FPS), de sokkal csúnyább, mint a WoT. A WT még szép is lenne, ha feljebb lehetne tolni a grafikát, de sajna az még talán az AW-nál is rosszabban fut egy kicsivel.

    (#10692) Muerte75: Én már 5 éve játszok 15,6"-os notebookon, és minden másra is ezt használom. Hozzá lehet szokni, nekem már ez a normál méret. :) Előtte 17"-os Dana CRT monitor volt, szóval nem volt vész a váltás. Egy 17"-os noti biztos jobb lenne, de legalább ezzel nincsenek komolyabb hely problémák.
    - - - - - - - - - - - - - -
    Kipróbáltam a Mafia 3-mat, és örömmel jelentem, hogy elfut a belépő szintű gamer laptopon (leírásomban ott van). Nem a legjobb, bár annak ellenére, hogy nincs meg a rendszerkövetelmény, viselhető. Valamennyire játszható, bár a megszokott 60FPS után nem túl jó. Átlag 30 FPS megvan 720p legalacsonyabb grafikai beállításnál, néha felkúszik 40-re, esetleg beesik 25-re. Kár hogy nem lehet lejjebb venni a beállításokat, még így sem mondható csúnyának a játék. Hátha lesz még valami optimalizációs patch.

    Akit esetleg érdekel, találtam egy közelebbi viszonyítási videót (4 magos i7, 2GB GTX860M) az új Forzához. Annyira ez sem fut vészesen a srácnak, kíváncsi vagyok fele ennyi maggal mit tud majd a játék. Igazán kijöhetne már az a demo PC-re is. :D

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák