Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz FőDudu #99270 üzenetére

    Jó akkor maradjunk csak a procinál. Bevallom kíváncsi lennék az általad említett példánál vajon mennyivel gyorsabban végezne el egy olyan feladatot mint amire nekem szükségem van/lenne. Én ebben több reklámot érzek mint valós igazságot. Lehet megírt tesztekben pontszámilag sokkal gyorsabb a valóságban meg észre sem venném, vagy alig. Számoltatnám aztán 1 perccel tovább ülnék a monitor előtt. Legyen 2 perc.....teljesen mindegy nekem. Csúcs proci vékony házban gyenge vga mellett ráadásul mikor majd melegszik szépen visszavesz a teljesítményből, mert ügye papíron jól mutatnak a számok, kell a vásárló, aztán ha visszavesz észre sem venni mivel az előző genek is bőven elegendőek lennének a pórnépnek. A össz hardver a lényeg úgy mindenestül összehangoltan optimalizáltan...........

    Nem lehet mindig megvenni a legújabbat, évente cserélgetni mindent laptop oldalon és csak proci miatt.....asztalinál még hagyján mert általában több generációt visznek. Az embernek már semmi nyugalma ahogy a pénztálcánkat próbálják kifosztani. :K

    Képzeld el azt a procit MaxxDamage laptop házában a hűtése mellett. Ja azt már nem, mert a tulaj akkor legalább 10 évig nem venne semmit, főleg megújuló vga mellett, már ha maradt volna. :D

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák