Új hozzászólás Aktív témák

  • Norberto008

    tag

    Sziasztok!

    Volt múlthéten egy rendelésem a radiumtól, egy új dobozos ezüst Lenovo Legion 5 Pro-ra, ma hívott a radiumos gyerek, hogy bocsi, de a raktárukban még sincs vadi új dobozos, csak olyan van amit a futárral elküldtek majd vissza is jött. Azt mondta bontva nem volt, de menjek be és nézzem meg, ha úgy gondolom, hogy kell-e így is. Nos be is mentem ma du., lehozták a laptopot és majdnem agyf*szt kaptam, full maszat volt kívül az egész laptop, a billentyűzeten látszott, hogy használt volt, az ujjról ráragadt kosz volt 1-2 gombon, a kijelző alsó részén a ragasztás le volt válva, a burkolat csavarokon látszott, hogy bontva volt, és akkor azt mondja, hogy csak a futár vitte, hozta.. Én meg így fizessek érte majdnem 7kilot.. Csak azt nem értem ebben az egészben, hogy ez a cég, hogy árul így bármit is? Legalább letakarították volna, vagy megnézték volna, hogy milyen állapotban van.. :Y
    Továbbá én itt a fórumtársakra hivtakozva választottam ezt a laptopot, de azt mondta az ottani dolgozó srác, hogy ne vegyem meg mert egy sz*r ez a laptop.. :D
    És kérdezzem meg a másik 3 ottani technikus kollégáját ugyanezt fogják mondani..
    Nem értem miért mondta ezt, akkor miért veszi mindenki mint a cukrot?
    Elvileg már nem is lesz több náluk, fehér sem volt 1 db sem, az oldalon meg minden elérhető kb. Erre nem adtak választ miért elérhető, ha mégsincs..

    Mi a véleményetek? :))

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák