Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Ma kötélre került a hóhér ÁEMDÉJE is! Nem is igazán a hőmérséklettel volt a bajom, hanem szerettem volna csendesebbé tenni a G15-ös Dell-t, bár egyébként elég halk gép:

    Nagy szerencsémre sikerült 10 fokot nyernem az Indiummal. :C

    A G15-ös Alienware-esítése, képekben.

    Alaphelyzetben is működik az AWCC, de pár funkciója hiányzik:

    Számomra a legfontosabb, a promt paraméterezés (hűtési házirend, és energiagazdálkodás)

    Biztos meg lehetne hekkelni valahogy a registry-ből, de én olyan hülye vagyok a programozáshoz, mint földigiliszta a lobotómiához. Így a legegyszerűbb megoldásra jutottam:

    Bedugtam a polcon porosodó AW558-as egeret és láss csodát:

    Egyből "megokosodott" az AWCC, lett rendes kezdőképernyője és előkerültek a gombok is melyekkel elő lehet hívni a a FUSION fül alatt beállított értékeket. :C

    A múltkor néztem, hogy 3050Ti van benne, de közben frissült a rendszer és normalizálódtak a dolgok; 3050 van benne 2048 Cuda-val :Y (vicc, hogy a 1070-ben volt ennyi)
    Kicsit csodálkoztam is, hogy miért ilyen fluid a játék, hiszen ez egy "belépő szintű" GPU. Aztán kiderült, hogy rendesen odab@sz bármelyik RTX3090-nek a teljesítménye:


    Hát igen! Még szerencse, hogy 13 db tápegységet adtak hozzá! :D
    Egyébként a 70W-os, hogy ez most Max-Q vagy nem... Azt nem nem sikerült kiderítenem.

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák