Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz 2018 #62107 üzenetére

    Csak azért mertem felvetni, mert több platformon panaszkodnak az AMD háttértár kezelésére. nekem is volt személyesen megtapasztalnom.
    Mindig azt szoktam mondani, mikor az AMD vs Intel hételés elkezd beindulni, hogy felesleges a rendszereket összehasonlítani. Az AMD ryzen olyan mint egy turbós Skyline, meg van a brutál 1000 LE de kell neki egy fingnyi idő míg megszívja magát a renddszer, az Intel i9 meg a hagyományos 5.6-os V8-as, csak rúgni kell neki és letépi a fejed az is. Csak míg az egyik "okosba" csinálja meg a teljesítményt addig a másik izomból :R

    Ami a háttértárolókat illeti, azért az optaine még mindig a piacvezető és erre nem kínál alternatívát az AMD. (sőt a professzionális AMD Epic threadripper szörnyeteg rendszerekben Intel vezérlők vannak)
    Ma volt nálam DjAttis a mothership-el, belőttem neki a régi 760-as Intelekre az optaine-t és olyat boot-olt, hogy a windows töltőbogyóknak egy negyedet sikerült fordulniuk, és bent volt az oprendszer. Gyorsabb volt mint más gépeken a stand-by elhagyása :Y

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák