Új hozzászólás Aktív témák

  • 2018

    aktív tag

    válasz RM007 #60252 üzenetére

    Érdekes dolgok vannak meg itt egy páran állitanak meredek dolgokat. Killhates pl szervizes neki érdeke hogy lesz@rozza az asus-t hogy vigyék hozzá pasztázni. ;] Távol áll a sz@rtól a g733qs is már, a panelt is tuti válogatják hozzá sehol egy black light bleeding, azért egy acer predator kijelzőjét elnézve ott azért előfordul ez a jelenség. A szoftveres részére rátérve a gépének nem csak az armoury crates jó hanem a my asus is. Hiszen folyamatosan törődnek a géppel, vbios update is van ahogy rendes bios update meg a legfrissebb szoftverek is azonnal elérhetőek a program segitségével. Ravenre reagálva hogy megérheti a vbios csere egyértelmü nem, hisz ha amiatt romlik el a gép az szerintem garivesztés. Volt már ilyen a történelemben. A 240w-os tápja igy is határon jár, nem éri meg a kockázatot hogy kitolt tdp limittel menjen a 3080 a hütés pasztázása nélkül pláne nem de ott van még jó pár egyéb alkatrész ami nem 150w tdp-s 3080 hoz van szerintem paraméterezve.

    Neked: Szerintem ne bányássz a laptoppal nagyon kinozza a vram kontrollert a ramokat is meg a vga tápkörét is.

    MaxxDamage 60254 1 szálas teljesitménye nem hozza az 5800-as ryzen szintet. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák