Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    Sziasztok!

    Előkerült egy nagyon régi pólóm kivételesen nem rendszer rendezés, hanem szoba takarítás, rendezés kapcsán. Jó régi mint láthatjátok, akkoriban sokat vasalgattam pólóra ilyet is. Mindig megőrzöm a régi dolgaimat. Azt hiszem fel fogom venni miután kimostam bármennyire is elkopott. Azokat az éveket amik ott voltak soha semmi nem fogja nekem már elhozni és kitörölni.
    Egy akkor debreceni tévének dolgozó ember, Szőllősi Imre :R és később egy hivatásos bűvész segített nekem boldogulni, majd megint az Imre. És volt egy Amigás 040-es majd egy PowerPC-s kártyám is a leggyengébb a háromból "160-as" az Amiga 1200-as gépemben, legvégén már toronyházba pakolva Imre segítségével. Azt az időt sosem fejeltem el, mikor hozzá jártam segítségért. Gondoltam megosztom veletek. :O

    Már akkor is valami egyedi külön utakon járó dolog kellett. Nem tudom miért, akkor is ha drágább volt nem bántam meg azt az egyedi ízt mi minden pénzt megért. Kár hogy meghalt az Amiga. Mindig volt érzékem a vesztes csapatra tenni(előtte Enterprise). :(((

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák