Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz cyberkind #48571 üzenetére

    Most volt idöm végig olvasni a topikot és nem beléd állni akarok én is de emellett nem tudok elmenni .
    Anno arról a topikról keveredtem ide mint te is . Azok a Dell gépek 300 k körül mentek és akkorban az igen is egy jó vétel volt. Még én is nézegettem de már akkor láttam i5 plusz 1060 max q kevés már akkor is . miért nem úgy kértél tanácsot hogy van 600 ezer forintom és kell egy időt álló gép akkor valószínüleg nem azt a kis Dell ajánlják .
    Öcsémnek Dell inspiront vettünk valami gamer szériásat 940M van benne és patika az állapota gépnek anyagminőség szmpontjából .
    Most meg szidod azt aki akkor segített szerintem nálad van a hiba mikor közel 500 k ért vennél i5+2060 kombót :U
    Tessék most meg kaptad Gagotól azt a gépet ami neked kell .
    Remélem nem veszed személyeskedésnek remélem maradsz a topikban csak egy kicsit gondolkoz el ezen.

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák