Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz echterion #48567 üzenetére

    Leírom ezt, és részemről ez a téma zárva van, szóval azért mentem abba a topikba, hogy segítsenek, leírtam mit akarok, mivel játszom, vagy mivel fogok játszani, ennek ellenére nyugodt szívvel ajánlották ezt a gépet a jövőre nézve, pedig már akkor simán lehetett limitelni egy asztali i5-öt is, nemhogy ezt, "önkritika" ide vagy oda, igen, kár tagadnom, hogy bosszús vagyok ezért a gépért, amit itt ajánlottak (nem ebben a topikban, ezt nem is láttam akkor), ugyanis ha az akkori "trendi" gépek közül veszek egyet se járok rosszabbul, max az talán egy kicsit előbb kezdi a throttlingot vagy valami hasonlót, nem az első eset itt a PH-n, hogy segítséggel szépen félrevezetik az embert, persze már oly mindegy, ez van és kész, nem lenne ez rossz gép, csak ez a proci az újkori játékokhoz amivel én játszanék, már nem elég.

    (#48565)motifator
    Tekintve, hogy ez az első laptopom, kb 2 évvel ezelőttig csak asztalin nyomtam, nyilván fogalmam se volt ebben a szegmensben mi, merre hány méter, máskülönben most minimum i7es géppel szenvedek a dc hiánya miatt.

    (#48569)gago1975
    Nem veszek most Dell-t, semmi szükségem még egy Dell-re ezután, majd talán a jövőben, most valami csilli-villi szar lesz, amit csak felütnek, és használják, nem esik már jó sokszor a minimálisat se szarozni a gépen.

    (#48564)gago1975
    Nem nem tetszik, csak ez a mechanika nekem nem valami biztató, persze lehet jó, meg valszeg az is ha itt egy-két hozzáértő is ezt írja, de ne ezt keresem jelenleg, aztán ki tudja.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák