Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz KFORboy #39363 üzenetére

    "És nem, nem karcsú ez a VGA... .."

    Korábban egy gtx 980m vga kártyát használtam ami nagy áttörés volt az elődjéhez képest. Akkoriban (másfél, két éve) vettem meg a Middle-earth: Shadow of War nevű játékot. Nos átlag 40-50fps között mozgott v-sync nélkül. Ha 1050ti kártyáról van szó a 980m kb 20%-al gyorsabb, de ha nem is annyival akkor is gyorsabb, az 1050ti és 1060 között teljesít. És gondolom lehetne sorolni hasonlóképp mi mire képes. (Mint ahogy a múltkor mikor 60Hz kijelzőre mondtam hogy ha valakinek nem telik jobbra azzal is meglesz) A kérdés jelenleg kinél mi az ingerküszöb ebben a topikban, mivel játszik, mikor gaming laptop alatt értekezik.
    Nálam elég lanyha mivel nem vagyok megszállott csúcsra törő, de nem mindenki van így vele. Vannak olyan játékok ami azért eléggé kifektetheti, erős kompromisszumos beállítást igényelve még csak-csak, viszont új gép vásárlása esetén a legtöbb ember olyanra úszik ami a jelen kor követelményeit még simán tudja, vagyis kompromisszum mentes élmény nem gond legalább a vásárlás évében.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák