Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    válasz Pocok256 #38912 üzenetére

    Egyszer belinkeltem ide képpel egy eredményt. Ott alacsonyabb hőfok volt, mert több volt picivel az UV és később kijött, hogy nem stabil. Csak volt gép újrarakás és elvesztek a mérések. Csak emlékezetből írtam. Egyébként ugye mindenképp power throttling van ezzel a procival, ha nem tudjuk elérni a 160mv UV-t, és soha nem fogja tartani az all core turbót gyári TDP-vel, szóval ez sem tudja. Meg ahogy tudom, a primeban nagyon nem mindegy, mit futtatsz és én SmallFFT-vel teszteltem anno, ami úgy emlékszek bazi alacsony freki mellett is széthantja a procit, nem emlékszek magas frekikre, de végig 100% terhelés volt max. TDP-vel. Jarrod az Aidával szokta nézni valahogy, de nem találtam meg, hogy csinálja pontosan, úgyhogy frekit nem tudok mondani, de szerintem nem is releváns annyira, mert pont annyit tud, mint a többi ilyen proci ekkora UV-vel, 45W TDP-vel, thermal trottling nélkül. Innentől szerintem csak az fontos, ezt a teljesítményt minél hűvösebben tudja. Nekem a 75 fok jó.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák