Új hozzászólás Aktív témák

  • Goblin12

    őstag

    válasz Muerte #3298 üzenetére

    Azért a 970m és a 980m rendesen levitte a fogyasztást, itt már szerintem a hőcsővel vana gond, vagy a kevés illetve minimális %-u direkt connect gpu mag + hőcsővel van a probléma. felőlem lehetne a noti 8-9 centi vastag is normális hűtéssel átgondolt kialakítással, tuti megoldható szépen. :DDD

    Mivel jelenleg is a W510-em alatt van egy szemvüeg tartó ami király hűtést d a notinak, amióta alatta van bő 6 fokkal hűvösebb a gép. Nyílván mert alatta megy a levegő.

    Amúgy meg: Watercooled AW 18 simán meglehetne csinálni, és ha kell még a felárat is kifizetem. Nem kell a gépbe az a korongpörgető hülyeség, valami DVD ovlasónak hívják azt hiszem ;] és máris annyi hely van a gépben, hogy elférne. :K

    Olvasgattam FB-n az AW hivatalos lapját, és midnenhol csak azt irogatják, hogy ha kapnak updatet akkor majd írnak, nem hinném hogy nem dolgoznának rajta. Minek kapkodjanak, inkább legyen hibátlan és jöjjön ki késöbb mint most azonnal tele hibával. Én továbbra is azt mondom, hogy CES elött nem lesz AW 9XXm szériával. És szerintem van akkora az AW tábor, hogy igenis oda tegyék magukat és csináljanak 980/970es gépeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák