Új hozzászólás Aktív témák

  • sabre18

    csendes tag

    válasz #32191744 #22402 üzenetére

    Megértelek hidd el, nekem is fő a fejem, mert minél előbb szeretnék valamit a 10 éves Toshibám helyett (nagyon szeretem, de sajnos már nem bírja jól a mai webes és egyéb követelményeket) , de rohamos tempóban futnak ki a tavalyi modellek, és valahogy nem jó érzés, hogy kifutó modellekből szemezgetek ennyiért, miközben itt vannak már a "kertek alatt" a 6 magos 8.gen procis laptopok.

    Max 350-400ért nézelődök (ami ennél több, az már bitangul túlárazott szerintem, többet egyszerűen nem érnek a notik), és mostanra kb a 7577-es maradt a jelenleg kapható típusokból (egy konzervatív kinézetű laptopot szeretnék munkára + némi gamingre), ami még játszik.

    Az Acer V Nitro-ja tetszett még (most már csak elvétve van pár darab belőle), minden klappolt "csak" a hűtés nem, ami "deal breaker", az A5, A7-es széria és az Asus GL hűtése szintén nem jó, a HP Omen meg nem tetszik a piros-feketével, Lenovo kizárt, használtat, külföldit (pl Schenker, Eurocom) meg nem szeretnék, bár ott szuperül lehet konfiguráltatni.

    Asszem ezt a pár hetet még valahogy kihúzom, amíg több infó / teszt lesz az újakról.
    Addig is talán eshetnek a tavalyiak árai tovább, hátha lesz valami csábító akció...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák