Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz RM007 #12583 üzenetére

    Gondoltam (csak úgy magamnak :) ) teszek egy jelentést nálam jelenleg mi a helyzet.

    A cpu-m hőfoka azért volt olyan jó alacsony, mert a gpu-val össze van kötve egy pánt révén, és így a nem működő gpu hűtőbordáját is megkapta. Gyakorlatilag mxm nélkül a cpu-m tuning bajnok lehetne laptop szinten. Ja mehetek egy másik topikba. :D

    Jelenleg a bedöglött gtx 880m szervízben van tegnaptól a lapossal együtt. Egy barátom barátja próbál vele valamit kezdeni, úgy hogy már tudja nem a gpu maggal lehet a gond, mivel arra már rámelegített(hamis bga) és ugyanúgy semmi csak a venti max fordulatszámon. Pedig abban reménykedtem elég lesz csak azt BGA-zni akár 20-30-40e huf-ért, és akkor az elmondása szerint egy teljes értékű videókártyám lenne, amit már strapálhatnék is. A GT72-as 230W-os táp meg közben gondolom szeli a vizet egy tutajon, vagy valaki biciklivel, de mindenképp közeledik felém. :) A csatiját megfelelőnek láttam.

    1060-asra kellett volna hajtanom, az még kevesebbet is fogyaszt. :W Látszólag beférne.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák