Új hozzászólás Aktív témák

  • 22balu

    aktív tag

    Sziasztok,

    Felraktam a win 11-et mert addig erőszakoskodott, a gép.. A 10-re frissítettem rá , tehát nem bootolva raktam. Első teszt : Sea of thieves ami nem egy komoly grafikai játék. fél percenként beakad a játék kb slide-ol a karakter (csúszik) . Na jó frissitem az összes drivert. Akkor látom hogy az Amd softver nem indul vmi hibája van. letörlöm felrakom a lenovo oldalárol hozzá tartozot: "AMD VGA Driver for Windows 11 (64-bit) - Legion 5 Pro 16ACH6H, Legion 5 15ACH6H, Legion 5 17ACH6H"
    felrakom a gépre és így eltűnt nem is látszik sehol, se az hogy futna se azt hogy telepítve lenne. szedjem le az amd oldaláról a AMD Ryzen™ 5 5600H Drivers & Support -drivert(Adrenalin 23.11.1 (WHQL Recommended)) csak az meg 600 mega. Mi a különbség?

    a gépem legion 5 , 3060rtx, 5600h proci,--- értem én hogy a 3060 a fő kártya, de tuti hogy hogy a radeon kártya is bezavar régen volt hasonló gondom hogy az integrált kártya nem volt fent --lenovo vantage-ba a hibrid mód ki van kapcsolva.
    vagy tegyem újra a windows11-et tisztán? amit vásároltam hozzá win10 eredeti kulcsot azt el fogja fogadni ? :D :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák