Új hozzászólás Aktív témák

  • grunge

    addikt

    Sziasztok! Vettem egy Speedlink Torid wireless gmapadot, eddig meg vagyok vele elegedve, igazabol nem hasznaltam sokat. Assassin's Creed 2-nek alltam neki immar controllerrel, tv-n, jatek az maga PC-n fut. Olvasam erröl a directinput vs. xinput dologrol es nem jöttem ra h miert jo is ez nekem. Pl ha a controller Xinput modban van (vilagit a turbo alatt a kek LED), akkor neha fura dongolat csinal, pl ha nyomva tartom az also gombot a pad-on h gyorsan gyalogoljak, akkor utomatikusan kivitelezi a következö peletseges parancsot ha közel kerülök valakihez, lopas..lol.

    Ha xinput ki van kapcsolva akkor van vibration es ez a gond nem is jelentkezik (mellesleg ilyenkor a windows-ban xbox360 controller-nek van feltüntetve). Meg amire fiygelmes lettem, ha xinput-ra van allitva, akkor az eszköz tulajdonsagainal a ket joynak van ket külön ablaka, a triggereket pedig gombkent erzekeli, nem tengelykent. Nos, van egy vezetekes xbox 360 contollerem is, az ha ra van dugva, akkor uyganazt a kepet adja az eszközkezelöben, mint a Torid directinput eseten (a triggerek iylenkor tengelykent vannak feltüntetve). Nos akkor megis melyik a jo? :D

    159 SW 1.9 jtdm <3

Új hozzászólás Aktív témák