Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz rigoberto #4 üzenetére

    Tudom régen írtad, de... Egyrészt közhely a kijelentés, másrészt bármennyire is hihetetlen, van olyan élethelyzet amikor ezt nem tudod megtenni, legalábbis nem a kiegyensúlyozott sportoláshoz szükséges időtartamban.

    Ha már ráakadtam a témára akkor essen szó a futópadokról is, mert okkal kerestem rá.
    Én is azon vagyok, hogy rendszeresen kijussak a szabadba, de mivel ezt gyakran nem tudom megtenni és nem ártana formában maradni, szeretnék otthonra egy padot.

    Körbenéztem a piacon és azt látom, hogy elég jól elmentek az árak (mondjuk manapság minek nem). Alapesetben olyan gépet szeretnék amit hosszú távon biztonságosan tudnék használni anélkül, hogy állandó szervíz problémákkal kelljen küszködni. Fontos hogy a futó felület szélessége minimum 43 cm legyen, motorikusan lehessen dőlésszöget állítani legalább 12%-ig.

    A célnak egy Toorx gépet néztem ki azon belül is a Racer-t. Van valakinek esetleg tapasztalata ezzel vagy egyéb Toorx géppel kapcsolatban?

    Nemrég volt szerencsém kipróbálni egy hasonlót és az rendkívül jó konstrukciónak tűnt. Persze nem edzőtermi, de otthoni használatra elég jónak tűnt. Masszív erős vázú, stabil gép volt, sajnos a típusát nem jegyeztem meg, csak annyira emlékszem hogy Toorx gép volt.

Új hozzászólás Aktív témák