Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    Sziasztok,

    el szeretnék kezdeni futni.
    Köszönöm, hogy meghallgattatok, viszlát! ;]

    Komolyra fordítva a szót, eddig csak futópadon toltam, mert kényelmes volt hogy kondizás után ott volt helyben. Na de az se volt sok futás, 3 km. Viszont baromi zavaró, hogy nincs menetszél. Meg egyáltalán, kint szeretnék futni. Nekem van téli biciklis öltözetem, meg maszkom is, bár nem tudom hogy azt használnám-e futáshoz (a torkom miatt gondolok rá hidegben). Én csak a mozgás öröméért futnék, meg azért hogy idővel jobb legyen az állóképességem, nem fogyni szeretnék. Meg a stressz csökkentéséért is csinálnám. A súlyzós edzést egészíteném ki valami ilyesmivel. A biciklizéssel az a bajom, hogy általában forgalomban tekerek, tehát nem csak én szabályzom a tempómat. Lúdtalpas vagyok, lúdtalpbetétem van. Futáshoz most egy Nike Vomero+ 5-öt használnék. Ezt nem futáshoz vettem, csak baromi kényelmesnek találtam, amikor cipőt kerestem magamnak egyszer régen a Mr XL-ben, úgyhogy megvettem (48,5-ös lábméret). Tudom, hogy illene elmennem futós boltba, meg a lábam mozgásához illő cipőt kéne választanom, de muszáj elkezdenem a futást előbb, mert ha arra várok hogy boltba megyek, akkor sosem történik meg egyik se.

    Futózokni mennyire fontos?

  • proof88

    addikt

    válasz concret_hp #11787 üzenetére

    ezt alapvetően biciklizéshez használják az emberek, megszűri a beszívott levegőt. Hideg időben van egy olyan haszna is, hogy a használatával előmelegített levegőt szívok be, amikor kapkodok a levegőért, olyannyira tekerek.

Új hozzászólás Aktív témák