Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz LanyUs #83842 üzenetére

    Valahogy fel kell készülni a maratonra, nem fogja az magát csak úgy lefutni. Nem először csinálja a csajszi, tekintve, hogy szeptember közepe van lassan, kb 4 hosszúra lesz még alkalom, ami pont elég lehet.

    Enhgem meg esz a rossebb, és döglök bele a 8k-ba. :W

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • ladybug

    őstag

    válasz LanyUs #83842 üzenetére

    Szinte az első voltál, aki Stravan lecsekkolta a futást. :B Nagyon megtisztelő, hogy a “nagyok” figyelnek, köszönöm.

    Hogy mi volt a pulzussal, dunsztom sincs. Ugyanúgy futottam ott is, mint előtte. Passz.
    Bár lehet, hogy izgatott lettem, mert megszólított egy futó, aki majd a maratonon pacer lesz. Egy laza 5:30-as tempót tolt a pasi. Triatlonista, tökéletes test, 50 feletti jófej fazon. Kellemesen elbeszélgettünk pár percig. Kívánt mindenféle jót, megdícsért, elköszönt, majd szépen elsuhant előre.
    Viszont mostanában egyre többet kapom azon az órámat, hogy vmit félremér (pace, pulzus,stb)

    Nagyon szeretek itt futni. Változatos terep és környezet közül lehet válogatni. Sok az erdei köves út, de az aszfaltos, nyugis részek is, mint pl. a folyópart. Szívesen változtatom az útvonalakat, mert változatosságot visz a futásba.

    Egész jól ment ma a táv. Végre kiokoskodtam a frissítést is, hogy mit mikor használjak, illetve, hogyan vigyem magammal. A múlt héten 2 fél literes ivópalackot vittem. Körülményes volt, hogy futás közben a palackokat ki kellett vennem, ezért most inkább egy literes tömlőben vittem a vizet. Így gyorsabb és gördülékenyebb volt az ivás.
    A géleket is jól sikerült beosztanom.
    Viszont a hátizsák vhol mindig kidörzsöl. Múlt héten a karom alatt, oldalt a hasamon. Most meg hátul a derekamnál.
    De jó, hogy a maratonon ezt nem kell majd cipelni.

    A körmöm miatt meg aggódtam, hogy hogyan fogok futni. Minden futás előtt gondosan bekötöm és így keresem a megfelelő cipőt, amiben kényelmesen van helye a lábsmnak. Az új New Balance V6 680 szuper választásnak bizonyult. Nagyon jól teljesített a két legutóbbi futáson.

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés