Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz tomcica #59274 üzenetére

    Magamból kiindulva én 1K tempóval tolnám végig. :DDD Az az elv, hogyha már egyszer rászánom magam az intervalra, akkor rendesen megküldöm. Ha meg lazát akarok, akkor az nem interval lesz, hanem elkocogok a csárdáig meg vissza, az olyan 8-10km. Közben esetleg megküldöm néhány ponton attól függően, hogy mennyire laza.

    Nagyjából most kezd kikristályosodni, hogy május környékén maratont akarok futni. Úgyhogy össze kell kapnom magam km gyűjtés terén. Futnom kéne legalább 16km-eket. Az pont annyi, mint fent a Hajag tető meg vissza. Most az a terv, hogy választok egy tempót, amiben lazán le tudom futni az edzést terepviszonyoktól függetlenül. A maratonon is nagyjából ezt a tempót céloznám meg, és akkor már az izommemóriába beépülne rendesen edzésen, nem kéne többféle sebességre beedzeni. Ez úgy célszerű is, mert nincs sok idő addig, hogy nulláról felhozzam magam. A cél most annyi, hogy 4 óra alá beférjek. Talán reális, meglátjuk. A térdem aggaszt. Van itt egy gyógytornász a környéken, majd megpróbálkozom vele. Azt vettem észre, hogy inkább balra terhelek, a jobb lábam meg túl laza. Ezen kéne talán igazítani futás közben, és akkor a sebességen és az ízületi gondokon is javítana.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák