Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz inf3rno #47638 üzenetére

    Na most akkor képzeld el, hogy ahhoz képest a shield még sokkal klausztrofóbabb lenne a lábadnak. :DDD Ugyanabban a méretben nekem a sima teljesen jó, egyrészt eleve picit nagyobb a tér (lehet csak úgy érződik), de ha megmozgatom a lábujjaim és hozzáér mondjuk a felsőrészhez, az szépen enged, nem fogja nyomni, nem fogja lekorlátozni azonnal a mozgást. Lehet az eggyel nagyobb már jó lenne...

    (#47640) zaskar: a régi technológiát nem ismerem, nem tudom az GT 2000 5-ösömben mi van. Hányas a Pega 37, amit rendeltél? Ha neadj'isten 45-ös, és egyúttal még szeretnél is kipróbálni egy ugyanekkora Pega 36 shieldet, akkor cseréljünk! Kicsi minderre az esély, de egy kérdést megért. :)

    (#47639) myckey: de te sokkal keményebb vagy, mint én. Ahogy a hideget otthon, úgy én a leeső körmöt sem csípem. Befeketedni nekem is szokott egyik-másik, de teljesen elhagyni talán kétszer sikerült eddig. A legutóbbira, amire emlékszem mondjuk nem volt vészes, először fekete lett, aztán mire leesett a régi, addigra már egészen megnőtt alatta az új, szóval nem azonnal történt, így nem folyt a vér mindenfelé, nem fájt a helye hetekig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák