Új hozzászólás Aktív témák

• zaskar

senior tag

válasz borix #31230 üzenetére

Ezzel az ismerősömmel (kb. 2010 körül hagyta abba az aktív versenyzést) akkoriban még többet beszélgettünk, és mindig mondta, hétvégén milyen versenyre mennek. Számomra hihetetlen volt, hogy ezeken a kis létszámú, sokszor jelentéktelennek tűnő, falusi versenyeken milyen díjazás van, és nem is kell érte messze utazni. Ő főleg maratonban utazott, de 2009-ben elvállalt egy 61 km-es horvát ultrát is, amit 3:54-el nyert meg úgy, hogy előtte sosem futott ilyen hosszút. Ráadásul saját bevallása szerint el sem fáradt igazán:) Emlékezetes még számomra az is,amikor egy szlovák maratonra mentek, aminek csak a helyszínét tudták meg a díjazását, de semmi egyebet nem. A helyszínen aztán kiderült, hogy egy atlétikai pályán kell teljesíteni a 42 km-t:) Azt hiszem, ezt nem is nyerte meg, talán 2. lett. De itt is komoly nyeremények voltak, LCD TV, meg hasonlók. Az út ára mindig visszajött, de inkább nyereségesek voltak ezek a kis kiruccanások.