Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz LanyUs #26487 üzenetére

    Chip és antenna függő, a komolyabb 100k feletti mobilokban általában mindkettő jó szokott lenni. Nekem az olcsó Samsung borzalmas volt futáshoz, endomondo-val meg kimondottan használhatatlan. Volt, hogy cikk-cakkban ugrált a GPS jel és dupla távot mért be egy útvonalra 30km/h-s sebességgel. Akkor döntöttem úgy, hogy ideje órára váltani.

    Buliban hasznos! =]

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz LanyUs #26487 üzenetére

    "Gondolkodom egy bluetooth pánton én is, de akkor elveszi portot a hangfaltól

    Az tiszta, ugye, hogy bt-n egyszerre több eszköz is csatlakozhat ugyanahhoz az eszközhöz? Én pl ugyanúgy kapom az értesítéseket az okosórára a telefonról, ha ahhoz bt hangfal, hearset, vagy autós kihangosító van csatlakozva, hogy gyakorlati példával éljek. Szóval attól, hogy bt-s pulzusmérő csatlakozik a telefonodhoz, még ugyanúgy tud zenét küldeni másik bt eszközre.

    GPS problémákat továbbra sem értem, igaz, nekem a telefonom, és az órám sem alsó kategóriás. Az tény, hogy most nyáron, hogy kilombosodtak az erdők, a növények víztartalma miatt erdőben pontatlanabb, illetve nagyvárosi környezetben a vasbeton-rengeteg sem segít. Emellett nyilván a hirtelen irányváltásokat sem szereti, de azt én sem - minap az egyik versenyen volt egy szerpentines párszáz méter, ráadásul erdőben, ott azért nem igazítottam volna hozzá precíziós légi csapást. Nagy vonalakban viszont még így is látszott, hogy mi történt, merre jártam.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • bencze

    senior tag

    válasz LanyUs #26487 üzenetére

    Pillanatnyi tempót még nem láttam semmit ami jól kimutatná. Amiket próbáltam:
    - samsung galaxy s3
    - htc one m8
    - lumia 735
    Legfőképp Strava meg Endomondot használtam de kipróbáltam még párat amikre nem emlékszem. Egyik rosszabb volt mint a másik, közelítésre oké, átlagok szintjén, de aktuális tempót nézni rajta, nem.
    Órám Suunto ambit3r volt, elég korrekt útvonalat rajzolt, de tempót nem tudott. Az, hogy mondjuk +/- 1 perc hibával ugrál az nekem nem elég semmire. A garmint említeni sem érdemes, még rosszabb.

    Arra a következtetésre jutottam, hogy ilyen laktátküszöb közelítő (meg egyéb) edzésformákhoz inkább a pulzust nézem, résztávnál meg fene tudja. Igazából kellene egy Stryd de elég nehéz megindokolni a költséget, perpill annyira nem kell. Sajnos 2 hónapja nem tudok rendesen futni, de majd ha tudok is ez lesz az utolsó szempont... gyors edzésekre pályát kell keresnem bármennyire is kényelmetlen (valahová el kell m,enni esetleg fizetni) és nyomom kézzel a kör gombot az órán, az a tuti.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák