Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz inf3rno #25506 üzenetére

    Akkor szépen haladsz, nekem az ilyen frissítés nélküli hosszabb távok szóba sem jöhetnek, de én amúgy is gyűlölöm a meleget! A két év az megvan már, de orvoshoz még nem mentem lehet tényleg érdemes lenne.Mondjuk ilyen versenyes adatokat inkább nem mutatnák meg neki, lehet ő kapna szívrohamot :) Nekem is lassacskán megy le a pulzus, de ami szembetűnőbb nálam is, hogy inkább a távokon az elfogyás tolódik ki, ugyanaz a sebesség megy akár dupla annyi ideig is..
    Amúgy én felhagytam a sima alapozós edzésekkel, inkább komplexeket csinálok. Vagy harmadolót, zsírégető és szénhidrátos pulzusokon 3 részre osztva, vagy sima E1 zsírégető sávban iramjátékokat beletéve, vagy az alapozó kocogás végébe belerakva kis maxos résztávokat. Ezen kívül persze vannak dombfutásos résztávos napok és simák is..

    Más:
    @beltram: köszi az ötletet, a wiggle-n tényleg jó árban van az Asics Foundation!. Van magyar oldalon is, de ott drágább lenne jóval a posta miatt, ráadásul az nem szélesített lenne...
    Még a méretekkel állok hadilábon elvileg az UK8.5 az EU43.5-ös ugye? Én így tudom és az oldalon is így van, de máshol láttam mást is..Külföldről nem lenne szabad hibázni..
    Meg még esetleg cupon kódot is jó lenne szereznem, hátha még lejjebb tudom vinni az árat :D Azt honnan lehetne szerezni? Olyan kéne ami működik is! :)
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák