Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r0b1

    tag

    válasz GML #66236 üzenetére

    Nekem tegnap jött meg az Awei a980bl, egy 3 órás bejárató mix után meghallgattam vele pár számot, többre nem volt időm.
    Így a hangminőségről csak annyit tudok mondani, hogy bántó hibája nincs, edzéshez vagy utcára jó. Nekem V karakternek tűnik, sajnos hasonló árkategóriájú vezetékes fülesekkel nem tudom összehallgatni, hogy mennyit veszít a hangminőségből a bluetooth miatt. Emlékezetből egy Piston 2-nél biztosan gyengébb, de pl edzés közben nem nagyon fog feltűnni.
    Az más kérdés, hogy csíptető nélkül szerintem nem lehet kényelmesen viselni, és a csíptetőt amit adtak hozzá nem lehet rátenni a kábelre, mert ilyen kerek kábelre való (nem is értem mért erőltetik a gyártók ezt a lapos kábeles dolgot). A vezérlő/mikrofon alján a törésgátlóra rá lehet tenni, csak ha magasabb vagy akkor az a rész nem ér le a pólódig, vagy egy fejkörzésnél már kiesik. Próbáltam úgy hogy félbehajtom a kábelt, de az sem vezetett megoldásra, egyszóval sehogy sem jó, szerezni kell hozzá egy másik csíptetőt vagy ráragasztani. Ha csak simán rácsíped a kábelt a pólódhoz, úgy jó, csak ilyenkor könnyen elhagyható. (Ezt csak azért írom ilyen részletesen mert valószínűleg ez a többi Awei fülessel is így lehet.)
    Egyébként a felépítése rendben van, vezérlés is jól működik (csak el kell előtte olvasni a használati útmutatót, különben felhívsz néhány embert véletlenül). A kényelem is jó, kb mint egy Piston 3, abszolút nem nagy és nehéz a füles része, csak a csípető problémát kell megoldani.

  • f4lcon

    őstag

    válasz GML #66236 üzenetére

    a QCY-vel van, meglepően jó de én iPhone-ról hajtom, ott nincs Apt-X szóval ez akár kiváló is lehet android telefonokon.
    az enyém még bejáratós, de veszettül kényelmes, remekül ül a fülemben és a kidolgozása is átlag feletti.

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák