Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narakh

    senior tag

    válasz excalibur36 #36803 üzenetére

    Hosszútávú tapasztalatom nincs, annyi viszont biztos, hogy a VSD1 magasa néhol - esetemben egy, szipak szerint keverési hibás felvételen például - hajlamos picit sziszegni. Ebben persze benne lehet, hogy az eddigi olcsó fülesekkel szimplán a részletes magasak hiányához szoktam, de mintha már más is írt volna hasonlót erről a fülesről (meg a VSonicokról általában). Úgy egyébként a hangképe egyáltalán nem tűnik megszokhatatlannak, sőt egészen baráti. :) Az árában mindenképp verhetetlen.

    A HiFiMAN emlékeim szerint nem produkált sziszegést, nekem összességében nagyon szimpatikus volt a hangja. Valahogy hiányoltam belőle az erőt, de mint írtam is, ha nem keresel különösebben izmos mélyeket egy fülesben, ez neked valószínűleg nem jelenthet problémát. Innentől pedig még a VSD1-nél picivel részletesebb hangot kapsz nagyobb térrel. Valahol úgy tudnám megfogni a lényeget, hogy más jellegű élményt nyújt a két kütyü.
    Ha összegezni kéne, a RE-400 a kiemelkedő kényelmével és a - látszatra legalábbis - minőségi kábelével együtt szerintem jó eséllyel megéri az árát, adott esetben pedig a VSonic jóval olcsóbb versenyzőjével szemben is megállhatja a helyét. Főleg ha nem spórolsz.
    Persze élből kicsit igazságtalan ekkora árkülönbségű füleseket összehasonlítani, és ugye a hangzásuk jellege is más. :)

    "This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Új hozzászólás Aktív témák