Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz Dave™ #11415 üzenetére

    Azért olcsó,mert már törzsvásárló vagyok,és 1x már ki lett bontva. 100% eredeti ;)

    HPM 70et énis hallgattam (jött oda egy srác,hogy az bizony leveri a cx300amat,meeerhogy soookkkall dúúúvááább a mélye(ilyen tipikus "hozzáértő" :D)

    Borzalom. Puffogús ultraerős mély(cx300nál erősebbnek tűnik,de gyengébb)
    És minden más tartomány teljes hiánya.Eq-ban minden magas hang csutkára fel. Így valahogy szólt,de döbbenet fosul.
    Az a füles egy tipikus parasztvakító "hűdejó a mélye" cucc volt. És a sok buta imádta is....

    Hamisítás:
    Hozzám véletlenül került egy hamis cx500. csak később tűnt fel.
    DE!!! A Cx300nál egy hangyafingnyit szebben szólt. (akkor jöttem rá,amikor vettem a következő cx500at,hogy nem egészen ugyanaz a 2.)
    hangzásban a hamis 500 félúton van a cx300 és cx500 között.
    Szóval szerintem is jók a hamisítványok is(és ez nem mai sztori)

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Dave™ #11415 üzenetére

    Lejárt a szerkesztés: logikai paradoxon, szóval ha jó driverek vannak a kínai CX400 II-ben, akkor bármi lehet. Amit írtam az eredeti, BOLTI verzióval szemben értendő. Ami innen-onnan aprókról származik, ott bármi lehet, az is, hogy tényleg jobb mondjuk a TD100 II-nél. Ez csak akkor derülhetne ki, ha valakinek lenne mindkettőből (fórumos CX400 II meg TD100 II). Voltaképpen örülnék, ha igazam lenne, az mindenkinek jó lenne :D

    Kleroo: nem akarlak elkeseríteni a fórumos forrásokat illetően, szóval ha fórumról tudsz bontottat 3k-ért, arra semmi garancia nincs, hogy eredeti Sennheiser. Az értékelések semmit sem érnek, 100%-os hamisítványokról beszélünk, lehetetlen megállapítani. Sőt, mint mondtam, mostanra már simán jobbak is lehetnek, mint az eredetiek. És ez durva.

    Bici: hogy rákkeltő? Ha berakom a fülembe, vagy ha megeszem? Amúgy az még a kisebbik gond, mert könnyű cserélni normálisra. A gond a széteséssel van :DDD Lehet bepróbálok egy ebayes CX400 II-t, hátha meglepődöm. Legalább olcsón megúszom :D Neked nincs tapasztalatod ilyen egzotikus dologgal? (CX55-ön kívül persze)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák