Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz gianni85 #91233 üzenetére

    Végül köztes megoldásnak vettem egy Moondrop Kato-t, 150 USD/EUR-ra akciózták. Sajnos még nem HD 650 szint felbontásban és természetességben, de az Aria-ról kellemes ugrás. Kicsit kapudrognak érzem. :DDD
    A felbontás, hangszerszeparáció sokkal jobb az Aria-hoz képest, innen már nem hiányzik túl sok, ami nekem elég lenne 24/7-re. (Lehet nekem is csak hallgatni kellett volna rád és nem sajnálni a felárat az Oxygen-re... Bár magamat ismerve kell a fokozatosság, ki akartam ezt is próbálni.)

    Amúgy sokkal kényelmesebb a Kato, mint az Aria. Nem nyomja a fülem és szinte észre se veszem, hogy rajtam van.

    Az elején megszenvedtem, hogy felraktam rá a legkisebb ?spring? harangot és a basszus egy része nem volt ott. Töredéke annak, amit az Aria tud a legkisebb haranggal, miközben mindenhol azt olvastam, hogy a Kato mélyei rendben vannak. Mindent mindennel kipróbáltam és végül a legnagyobb harang hozza azt, amit szerettem volna. Egy picit világosabb, de sokkal tisztább, precízebb hang. Inkább semleges, mint laid back, de megfelelő párosítással remekül szól.

    Meglátom, hogy meddig tudok a fenekemen ülni, mielőtt feljebb lépek. :DDD

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák