Új hozzászólás Aktív témák

  • RIC5I

    tag

    sziasztok

    Oneplus 3 mamhoz szeretnék vezeték nélküli fülhalgatót venni ( szeretném ellkerülni a csatlakozónál történő töréseket MINDEN fülesem ebbe hal bele így reménykedem hogy ezzel a megoldással további élet tartamot kapok ) de mivel a vezeték nélküli márkák és technologia kicsit más mint a vezetékes így annyi tapasztalatom sincs mint amennyi így szeretnék kis segítséget :DD

    - Legfontosabb, hogy megszabjuk a stílust, hogy milyen irányzat, amit a leginkább hallgatunk, ha vegyes, akkor legalább pár műfaj felsorolásával segítsétek a tanácsadóitokat:
    sajnos tényleg nagyon vegyes a zenei stilusom Deák Bill Gyulától kezdve EMINEMIG a Nightcore remixekig Eric Claptonig bezárólag mindent hallgatok

    - Milyen árban gondolkozunk?: maximum 20.000ft amit rá szánnék és ha lehetséges ennyi pénzért egy pár éves garancia sem lenne hátrány

    Van-e szükségünk mikrofonra, vagy távirányítóra?: nem szükséges a mikrofon sem távirányító

    kinézet kialakítás cicoma nem érdekel semmi extrát nem igénylek csak szóljon elfogadhatóan és legyen kompatibilis a Oneplus 3 mal

    valmint még nem tudom hogy ezek az eszközök mennyire merítik a telefont

    segítő válaszokat köszönöm :R

    ( meg találtam a vezeték nélküli füles topikot viszont nem volt ott aktivitás így gondoltam ide írok segítségért )

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák