Új hozzászólás Aktív témák

  • malphitee

    senior tag

    Sziasztok. Nos ma betört az iphone 6 kijelzom, ami egyben a zenelejatszom is volt egyben menet jövet. A lényeg beadtam garanciaba, és kaptam egy sony Xperia mini pro újabb verzioju telefont. A lényeg ami ez után jön, beletettem egy memoriakartyat zenekkel stb hogy legyen út közben zenem. Itt koppantam először egy nagyot mikor elinditottam az első zeneszamot. Nem hittem a fulemnek, sokkent érintett. Egy nagyon kellemes muzikalis zene szólt fuleimnek , nagy térrel, jobb elszaperalassal, jobb kozeppel, elegendő mellyel. A fulhallgato ugyan az mint amit iphone 6 hoz használtam. De most azt érzem egymás után 1000 számot is meghallgatnek ezzel a szinte értéktelen régi telefonnal. Kérdem én hogy is van ez!!????? Ennyivel jobb hangot adó régi készülék egy i6 hoz képest aminek elvileg a zenei téren az egyik legjobb??? A fulesem teljesen másképp szól mintha nem is ezt hallgattam volna eddig. Nincs benne annyi mely a közép tisztább kellemesebb kicsit hátrébb van, de minden zenének sokkal nagyobb a levegolye, tere.. Ezt nem hiszem el meg mindig de fantasztikus i6 hoz képest.... Anno voltak walkman edition sony ericsson telok és ráadásul ez szerintem nem is az.. Hihetetlen...

Új hozzászólás Aktív témák