Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz norbalia87 #17798 üzenetére

    Jobb mint a kommersz fülesek, de csodát ne várj, mert csalódni fogsz. Az IE8-at Én is ajánlom, mert többet ki lehet hozni belőle a gyári állapotához képest. A mélyeivel és dinamikájával nagyon megközelíti a hangfalakat. Hallotttam már hibrid customot is a fülemben, igaz csak pár percig, ami ennél is komolyabb kategória, és nagyon közel álltak hangzásban egymáshoz. Negatívum a gyenge szigetelés, de ennek ellenéra szinte nem érezni külömbbséget zajos környezetben. A gyári harangok közül a dupla ér valamit, a többi kuka. A közepe harsány már közepes hangerőn is, ezért veszít az ének részleteiből. Enya pl futurisztikus nyávogás. Szerencsére ez a karcos hang csak hangolás kérdése. A mostani ( nem gyári) szigetelővel megszünt, és az énekhang teljes dinamikájával - halkabb hangosabb hajlítások az előadóra jellemző hangszínek - jelen van. Ezek a nüanszok töltik fel emocióval a zenét. Többet nem írok róla, mert nem marad a cikkre semmi. Ami még számomra negatívum, az az igénytelen szögletes jack dugó.
    Szerk. A legjobb sztereó széles szinpad, 3d hatás. Ez ritka fülesekben.

    Shufny

    Nehezen tudom elképzelni, hogy a csati tönkre megy, mert a fülesbe van a kanca rész, ami bele van öntve. Igaz láttam már olyan házi barkács megoldást, ahol a vezetéket direktbe dugták bele, és zsugórcsővet melegítettek rá, de ettől még nem mehet tönkre, csak csúnya.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák