Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz zack #12850 üzenetére

    Én sem értek egyet a kiemelt ajánlással, mert baromság. Az mp3 lejátszós topiknál is annak tartom, pedig volt Fuze-om, tényleg jók. De. Nem kell külön topik a Xearseknek, ahogyan nincs külön clip topik, meg a Superlux is csak a rendeléses dolog miatt vált ketté (ugyanúgy rendszeres szó van a fejes topikban is róla). Téged láthatóan zavar a márka (hiába mondod az ellenkezőjét), amit nem értek miért van, amikor csak az XT-t hallottad, ami a különleges kategóriában versenyez. A De 20k kategóriában már egész sok füles oda-vissza pofánveri. véleménnyel óvatosan, ha nem tudod bizonyítani. Ha meg igen, akkor sorold, hogy mik azok (sokan) 20k alatt, amik sokkal jobbak a meleg/lágy karakterű TD-nél, vagy különösképpen az analitikus XR-nél. Csak hangzásvilágra hasonló konkurenciákat mondj kérlek, tesztekkel/véleményekkel alátámasztva. A többség 10k alatt keres, ezért is van róla annyiszor szó. Ha mindenki 30 körül nézne, akkor megint más lenne. A szövetkezős dologra érdemben nem is reagálok...

    Bicinek hamarosan lesz egy XR-je, és ő hallotta az Xcape-et, majd megkérjük egy összehasonlításra.

    Kiegészítés: én véletlenül sem azért írtam annyira jókat az XR-ről, mert majd itt bepromózom és akkor milyen jól fog fogyni. 2db-ot rendeltem összesen, egyet külön kérésre Bicinek, egy másikat meg elsősorban tartaléknak, bár azt most el fogják vinni tőlem. De ettől még "rétegfüles", a többség a TD III-at favorizálja. Ha az lenne, amit mondasz, akkor azt nyomatnám ezerrel. De nem így van. Amikor valaki 8-10k között keres fülest, a preferenciák meghallgatása után tiszta lelkiismerettel tudom mondani, hogy TD vagy XR. Én személy szerint biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal jobb nincs 10k alatt. Sőt, úgy jobb se nagyon. Te mit mondanál ebben az árszegmensben helyettük? Elárulom azt a hatalmas titkot is, hogy lényegében a szállítási költség a haszon rajta. Ha megnézed, olcsóbb az apróról venni akár az XR-t, akár a TD-t BÁRKITŐL, mint a gyártótól. Azért, mert többet rendelünk. Nekem ebből az jön le, hogy így mindenki nyer. Ennek ellenére sem a hirdetések helye a fórum. De ha 10k alatt ez a jó, akkor ez a jó. Ha mondjuk a Sunrise lenne a tuti választás, akkor valószínűleg az lenne az aprón és az menne. Nem az apró nyomta fel a Xears-t, hanem fordítva. Sokáig nem is lehetett ott kapni. Nem tudom érzed-e, mekkora paradoxonról beszélsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák