Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz schawo #969 üzenetére

    Szerintem biztosan számít hogy meddig van feltekeve a hangerő és csak maximumon normál EQval éri el a 'normál' szintet plusz lossless zenét kap mert lusta vagyok átkódolni ez biztosan hamarabb lemeríti. Plusz lehet hogy el is használódott az aksi mivel már régóta megvan, szépen meg is kopott itt-ott de kit érdekel ha szól :)

    Csak azért írtam hogy leírjam a véleményem a Clip-ről, sokan nem szeretik a hangját de kérdés hogy nem a fej- vagy fülhallgatóban keresendő a hiba a lejátszó helyett.

    Pontosan nem tudom milyen fejhallgató erősítő lesz de az biztos hogy vagy valami teljesen egyedi design vagy valami ismertebb és jónak mondott DIY design, ismerősöm fogja építeni.
    Per pillanat ez a legvalószínűbb: Cavalli EHHA

    De most még szépen lassan le kell építenem az elektrosztatikus fejhallgató rendszert és majd utána jöhet ez, egyszerűen a HD250II hangja még sokkal drágább fejhallgatóknál jobban tetszik (beleérte a Beyerdynamic T1 Tesla-t is, többször próbáltam és talán még fogom is), kár hogy nem találtam meg hamarabb az utat de annyira nem bánkódok mert már az is csoda hogy egy boltban találtam valahogy belőle még egy darabot és az szól a legjobban az összes HD250II közül amit hallottam.

Új hozzászólás Aktív témák