Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paler

    aktív tag

    válasz szaki58 #94150 üzenetére

    Értem, nekem Bluesoundom van, azt pofon egyszerű volt beállítani, és a mobilos appja is jól működik. Remélem neked is hamar összeáll a cucc.

    Esti zeneszeánsz ;)

    [ Szerkesztve ]

    JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

  • s4tch

    veterán

    válasz szaki58 #94150 üzenetére

    Láttam az avx-en is a posztjaid. Azok és az itteniek alapján azt javaslom, egyelőre hagyd a roont. A roon klassz, de kell hozzá egy core (szerver), azt fel kéne tenni a linuxodra, és be is kellene állítani. Azzal a helyedben akkor foglalkoznék, ha már alapjaiban megismertem a lejátszót. Az avx-re posztolt kép alapján a Zené egy mpd alapú felület, hasonlóan a volumióhoz és a moode-hoz.

    - Az avx-en javasoltaknak megfelelően a webes felületen kapcsold ki a keverőt, így a dacon fogsz tudni hangerőt állítani.
    - Hálózatba be tudtad kötni az eszközt, ez rendben van.
    - A zenetár alatt add meg azt a helyet, ahol a zenéidet tárolod (ha nas, akkor azt, ha usb meghajtó, akkor azt).
    - A webes felületen valahol kell lennie egy tidal beállításokat tartalmazó oldalnak, oda lépj be, illetve ha külön be lehet kapcsolni a tidal connect szolgáltatást, akkor tedd meg.

    A volumiós tapasztalatok alapján ennyi első körben elég lesz. Ha ez megvan, akkor
    - a tableten elindítva a tidal appot fogsz tudni connecten keresztül lejátszani.
    - Az usb-n, nason tárolt zenék lejátszásához vagy a gyári appot, vagy a webes felületet, vagy egy mpd-t támogató appot javaslok. Utóbbiból nekem a M.A.L.P. bevált; hozzáadod eszközként a streamert IP cím alapján (ez nálad 192.168.0.140), és onnantól a MALP látja, milyen zenéket adtál hozzá az eszköz zenetárjához.

    Ha ezzel nem leszel elégedett, akkor esetleg érdemes elgondolkodni a roonon.

Új hozzászólás Aktív témák