Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz tilla23 #27681 üzenetére

    Plusz ha nincs otthon alkatrész, akkor megint nehezebb. Valamit kinézel, megveszel hozzá mindent, vagy p2p kötöd össze, vagy nyákot is veszel/készíttetsz. Aztán az összeszerelés már gyorsan megy. Viszont ez nem igazán ad teret a tesztelésre. Nekem egyszerű dolgom volt, mert első erősítőmhöz minden volt otthon. Így pénzbe sem került. De ha nem lett volna biztos nem állok neki. Amivel nem akarlak lebeszélni róla, mert jó hobbi, csak saját tapasztalatomat írom. Viszont azóta készült még pár erősítő és úton a dac, de azt félig csinálom csak én.

    bkercso: na de honnan tudod, hogy ki az aki tényleg tud is és ki az aki csak ugyanúgy sokat fórumozik és utána már terjeszti is az igét. Én is találkoztam emberrel aki nagyon sok tanácsot ad, nagyrészt jókat is, de volt olyan amire én is felhúztam a szemöldököm. Pedig én nem nagyon értek ezekhez. Ahogy írtad, aki tényleg ért a dolgokhoz, nem nagyon fórumozik, mert sok az idióta aki a tényleg hozzáértő embert is kiosztja. Aztán persze megunják az ilyen jószágokat és nem forumoznak tovább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák