Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koparbo

    csendes tag

    Könyörgök segítsetek !!!!

    Van egy amilo1640-esem, amit egy-két hónapja tudhatok tulajdonomban. Tulajdonképpen tök mindegy lett volna milyen a laptop, mivel csak a gépeléshez kellene, vagyis hogy pontosabb legyek szövegszerkesztéshez, ám a touchscreen ellehetetlenít, mivel mindahányszor hozzálátok írni, a csuklóm rámfekszik és húzogatja az mutatót.
    Szereztem egy USB-s egeret, ám sehogy sem iktatja ki a touchscreent, magyarán mindkettő aktívan müködik, így a gépelésben fennálló probléma megmarad.
    Kérem, aki tud segítsen és mondja meg, hogyan lehet kiiktatni ezt a szerkenytűt!
    Előre is köszönöm a választ.

    ui.: kérlek csak azt ne mondjátok hogy vegyek egy másik laptopot és a többi, ugyanis egyetemista diákként nincs rá pénzem.

  • koparbo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy AMILO1640 -esem és van vele egy kisebb problémám:

    Bár nem azért vettem a gépet, hogy játszak rajta, de lazításként gondoltam kipróbálok valamit. Feltelepítettem a Fifa 2005-t, gondoltam a borítóra írt 128MB nem kamu, ami a videókártyát illeti...Végülis a boltnál is ez volt kiírva.
    Nos nekem úgy tűnik, hogy nem bírja a 3D-s grafikát a gép, ugyanis a játék menüjében nem látszik mik vannak kiírva, ha pedig látatlanban elindítom az igazi játékot, akkor nagyon ramaty felbontásban iszonyat gyors a játék.

    Amennyiben tudnátok valami tanácsot adni ezügyben, annak nagyon örülnék.

    Előre is köszönöm!

  • koparbo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elnézést, hogy újra beírom, de gyorsan kellene a válasz, mert elutazok:

    Van egy AMILO1640 -esem és ezzel együtt egy kisebb problémám:

    Bár nem azért vettem a gépet, hogy játszak rajta, de lazításként gondoltam kipróbálok valamit. Feltelepítettem a Fifa 2005-t, gondoltam a borítóra írt 128MB nem kamu, ami a videókártyát illeti...Végülis a boltnál is ez volt kiírva.
    Nos nekem úgy tűnik, hogy nem bírja a 3D-s grafikát a gép, ugyanis a játék menüjében nem látszik mik vannak kiírva, ha pedig látatlanban elindítom az igazi játékot, akkor nagyon ramaty felbontásban iszonyat gyors a játék.

    Amennyiben tudnátok valami tanácsot adni ezügyben, annak nagyon örülnék.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák