Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertike

    csendes tag

    Gondoltam megosztom veletek, hogyan jártam a FS L1310G-s laptopommal. Hétfőn voltam a Media Marktban. Volt belőle egy darab, az is a bemutatódarab. Nem baj, megvettem, mert ilyet szerettem volna és már csak ez az egy volt sulinetben. Szépen becsomagolták, hazahoztam és ekkor ért a meglepetés. Windows lejelszavazva, BIOS szintúgy. Felhívtam a Mediát, mondtak 4 jelszót, a Windowsba sikerült belépnem , a BIOS nem fogadta el egyiket sem. Felhívtam a szervizt azt mondták, a Media Markt cseréli, mert ilyenre nem terjed ki a jótállás. Visszavittem, mondták, hogy persze csere. Csak éppen nem volt a budapesti áruházakban ilyen készleten , úgyhogy Debrecenből hoztak egyet, vagy kettőt. Pénteken átvettem az újat, most már tényleg vadi újat. Hazahoztam, rendbetettem, programok fel. Újraindítom és látom, hogy a bootképernyőn van egy piros pixel, aminek nem kellene ott lennie. F12 vel beléptem a fekete képernyőre.. Igen, éljen, van egy halott pixelem. Ráadásul vörösen izzik. Kikapcsoltam a gépet, fél óra múlva visszakapcsolom eltűnt a pixel, újra fekete volt. Fél óra használat után újra előjött. Csak fehéren és pirosan tud világítani. Na szombat délelőtt felhívtam a Mediát, elmondtam a panaszom . Azt mondták, hogy majd hívnak, ha megjön a csere laptop, mert nincs raktáron L1310G. Ilyet nem játszunk! Persze, nem hívnak 3 napig, lejár a 3 napos cseregarancia és utána mehetek a szervizbe, a cserét meg süthetem. Délután visszavittem. Bekapcsolta a pasi, vártunk, lefuttatott rajta egy képernyőtesztet, ott volt a hibás pixel , cserélték. Hirtelen mégis lett 5 óra alatt raktáron egy új…. Egy hét alatt ez a 3. laptopom. Ennek az a baja, hogy nem olvassa azokat a pluszos DVDket amiket azelőtt tettem be mielőtt a régiókódot beállítottam volna.. De ezen egy reinstall segít. Maga a gép nagyon jó. Halk, gyors. Vettem hozzá egy Fuji egeret. Kicsi, pont jó. Korrektek vltak, hogy cserélték mindkét laptopot. De elegem van már a Windows és a programok installálásából. Ráadásul a notebook winchestere nem a gyorsaságáról híres. Nem 2 perc felmásolni rá DVDről az adatokat.. De remélem, hogy a három a magyar igazság a laptopra is igaz és nem lesz plusz egy ráadás, mert már elegem van a dobozok cipeléséből…De ahogy ezeket a sorokat írom, már látom, hogy van egy fekete pixel a képernyőn. Már nem érdekel, ez nem olyan zavaró. Elegem van az insallálásból, most már marad ez. Ha jön még kettő akkor viszem szervízbe..Kijelzőben az Amilo nem egy bajnok!!!!!!

    Vertigo

    Vertigo [ Fujitsu- Siemens Amilo L1310G -> 1,6 GHZ 512 RAM 60GB HDD <- ]

Új hozzászólás Aktív témák