Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Gercsa #23949 üzenetére

    Az X-H1 blogbejegyzésemben írtam is, hogy az egész Fuji rendszer Achilles ína jelenleg az X-Processor Pro. Az X-Pro 2 idejében jó volt, utolérhették vele a konkurenciát, de most szenvednek csak vele, már a GFX is kényszerből lett olyan, amilyen (ez a proci lassú az X-Transhoz), áz X-H1-ről meg maga a Fuji jelentette ki, hogy a proci miatt nincs 4:2:2 log... nem bírná egyszerűen.

    Szóval nagyon remélem, hogy dolgoznak már egy ideje az utódon, egyszersmind persze örülök is, hogy a meglévő vasakon még olyan okosságokat hoznak össze, mint például az Eterna DR400-zal... ami elvileg nagyobb dinamikaátfogással bír, mint mondjuk a GH5 logja, cserében nem egy döglött képű valami (mint az összes log), jól is néz ki. Igazából videóban is pont ezért csípem a Fujit, nekem aztán tuti nincs idegrendszerem a DaVinciben a vektorszkópokkal varázsolgatni, vágás-vágás, minimál color correction, export, csók.

    Tudom, személyes nyavalya, de tényleg a minél kevesebb utómunka az, ami az egyik legfontosabb számomra. Jön a gyerek, jön a sok munka, ha választani lehet, az elsővel töltenék több időt, ha itthon vagyok :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák