Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz BigBlackDog #32375 üzenetére

    Nem. 1x visszatoltam 4.1.2-re és úgy is sz@r volt. Arra lennék kíváncsi h 4.0.4-en mit tud. Sztem abban lenne a megoldás. Amúgy addig jó képet csinál még egy kicsit kék este az ég. Letámásztom, időzítő bekapcs, tűzijáték beállít és várok. Aztán itthon: Picasa, majd kis filmszerű zaj effekt, majd eztán élesítés és ennyi.

    Am S4-ben még ennyi állítás sincs, h Tűzijáték. Éjszakai az van, de azt is kiderítettem, h az ugyan az mint az s3-ban a gyenge fényviszonyok (a kép részleteinél a fájl nevében benne szerepelt h LLS). Akkor ott van még az S5, az is ugyan ez. Ezek már nem záridőznek. Csak szoftveresen (LLS-sel) feljavítja a cucc a képet.

    Viszont engem is lérdekel h a Xiaomi miért tudja megoldani a záridő kérdést, a samsung meg miért nem? (holott ott az S4 zoom, és abban is lehet, ugye ez is android meg persze samsung)

    Jah arról ne is beszéljünk h bele kukkantottam az S3 kamera alkalmazásában és oylanoakt találtam benne. Pl: megvolt a záridő állítás, sőt még az ikonja is, volt képstabilizátor, meg egy csomó csemege amit nem is tud, de mégis megtalálható az alkalmazásban.) Sztem van egy alap szoftver ami midnent tud, és egy adott telefonhoz vannak a paramtérek beállítva h mit tudjon.

    Mégvalami az s2-ben sony érzékelő volt. Lehet azért csinált jobbat, Azt meg onnan lehet tudni h fehér kép készítésekor rózsaszínes volt a kép közepe.

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák