Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz hito #26618 üzenetére

    Lassan ideér szerintem az "állvány" (nem nagy valami, de ennyi pénz volt még a paypal számlámon, így ezt meg is vettem ;] ), ami remélhetőleg elég lesz arra, hogy megtartsa a telót stabilan (bár az árát tekintve simán el tudom képzelni azt is, hogy semmire sem lesz jó). Később majd veszek egy kicsit komolyabbat, olyan 20-30€ körül szerintem már vannak tök jól használhatók...

    irgum: persze, mobilban a kamera arra van, hogy előkap-lő - és ezt tudja a Zoom. Viszont mellette ott van a lehetőség kicsit komolyabb fotózásra is, mert a zoom, optikai képstabi, exp.idő, stbstb állítása lehetővé teszi. Mióta megvan a Zoom, mindig eltervezem, hogy na ma tartok egy fotós napot, keresek témákat, fotózgatok, de valahogy mindig elmarad, mindig van fontosabb dolgom. Na de majd ezután! :) És ahogy te is írtad, mobillal fotózni teljesen más "életérzés", mint normál fényképezővel. Nem véletlenül vettem a Zoomot, na :) Itt van mellettem egy Optimus G is, ha akarnám megtarthatnám, de az tényleg olyan lenne számomra, mint amit te is írtál: előkap-lő, semmi extra...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák