Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Pistu_ #36389 üzenetére

    Én a premium pass árát nem kaptam vissza. (Kevesebb játékidővel). :)

    Szánalmas, ahol a játékipar ma tart. (örülök is, hogy egyre inkább távolodok el tőle) Ahol egy reménysugárként megjelenő, és kimagaslóan jó, Baldur's Gate 3 megjelenése is rögtön azt eredményezi, hogy a pénzéhes, rohadék/hozzánemértő, stúdiók/fejlesztők egyöntetűen, pánikszerűen kiáltanak fel, hogy "ezt a minőséget nem szabad elvárni". Ahelyett, hogy ők is a jó, kész, értékelhető játékok kiadására törekednének. Mellette meg félkész szarokkal árasztják el a piacot, annak ellenére, hogy tudják, hogy nincs befejezve az adott játék. :(
    Az mellett meg ne is menjünk el, hogy ez a Forza Motorsport, hogy kaphatott 8-9 pontokat a megjelenés előtti teszteken... :((( :U

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Pistu_ #36389 üzenetére

    Nekem elsőre visszadobta a gép harmadannyi játékidővel, így írtam egy külön kézi ticketet, kíváncsi vagyok, hogy ez eljut-e emberhez. Ha nem, akkor sincs nagy gond, de tőlük is ez volt az utolsó preorder, az biztos. Utoljára ennyire felemás érzésem egy vásárlással kapcsolatban az RDR2-vel kapcsolatban volt, bár ott főleg az online kezelése miatt.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák