Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz hackeeeee #1468 üzenetére

    Szerintem már mindenkiél előfordult ilyen. Nálam se ez volt az első, de ez volt az első ami fontosabb pillanatban történt. Eddig talán még egyetlen verseny közben sem volt. Mindig csak freeride-kor záródott be, az nem érdekelt. De ez kicsit más szitu.

    Nem tudom, hogy ez az UWP, vagy a DX12, vagy a protolás hozománya e. Mert vannak hibái az tény, de nem nevezhető ez rossz portnak, vagy "gány" munkának azért.

    Más téma:

    Találtam még egy "cheat" autót: 1973 BMW 2002 Turbo. Csak nem emlékszem meddig tuningoltam. Ha jól emlékszem "A" végére. Szerintem a tuningomnak köszönhető, de nagyon nehezen vezethető. Viszont olyat lép mint a lórúgás. A turbó tol rajta olyat, mint ha dimenziót akarna váltani. :)
    Indulás az halál, kapar össze-vissza. Nagyon finoman kell a gázzal bánni. De ha megvan a tapadás onnantól warpol mint az Enterprise :D Valószínűleg azért nem akar tapadni mert verseny gumikkal már kategóriát ugrottam volna, ezért hagytam a gyári abroncsokat rajta. :)

    Más téma(2):

    Az utolsó Midnight Battle-re odaálltam ezzel a BMW 2002-vel. Jót nevettem mikor a Murciélago elindult :D Aztán a Nismo Motul Autech GT-R-rel sikerült levernem másodjára.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák