Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz .LnB #28703 üzenetére

    HLundh, VNX CODCAOS, ATK Mang0, ThankfulBard261, Garbage Driving, The Godration, Nalak28, JumpyArdvarkITA, scaans, ESV Suimin, OnlyNaps, RBM Codcaos, Assassin Khazix, Rocklxd, ATK Mang0, Gaizi junet, ESV Barcode, BenBenBenBen999, Greddy295, GreetedDust8, JumpyArdwarkITA, KapienPL, TDU1PlatinumMod, ESV Takata, Inayamei AS Ryvm, saeenu, Grandma Driving, Hoosier Dallas,

    Nagyjából őket gyűjtöttük ki még akkor, amikor az FH4-es tunereket szedtük össze. Többnyire FH5-ben is tőlik szedem a tuningokat. Akiről tudom, hogy időközben nevet váltott azt átírtam, akiről meg nem, azt majd jól nem találjátok. :D

    Egyébként a legnagyobb gond, hogy összevissza pontozza a játék a tuningokat. A legrosszabb, amit egyszer már írtam is az a váltók problematikája. Itt a képen pl: az alap 6 sebességes AWD váltó és a fejlesztett 7-es közti különbség ég és földnek tűnik, holott valójában messze nem az. A tuning amivel az 5,2-es végsebességet adja ki, jól beállított 6-os váltóval megy 260-at síkon. Lehet tippelni, hogy a váltócsere után megy e 7,1/5,3X260=355-el vagy sem. :N
    Meg grátiszban még kap az ember fél-fél pontot a kezelhetőségre és az offroad képességekre is, de annak sincs sok köze a valósághoz.

    Aztán aki meg érti is a dolgot, hogy egyébként jól megy az a kocsi 6 sebességgel is, az hiába oszt meg tuningot, mert ki van pontozva a játékból, a rossz de a játék által túlértékelt tuningok tömkelege miatt. Azt nem mondom, hogy minden esetben átverés egy ilyen indokolatlanul magasra pontoz(tat)ott tuning, mert sok esetben mondjuk az a +20 kiló segít lehúzni S1-801-ből A800-ba a tuningot amennyivel egy 10 sebességes váltó nehezebb, csak ne írná a játék, hogy ettől majd megtáltosodik a kocsi, miközben a plusz sújtól, (még ha nem is észrevehetően) de lassabb lesz.

Új hozzászólás Aktív témák