Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Joccc07 #23035 üzenetére

    én is konzolon tolom, ismét. hibátlan volt

    miután kikocsikáztam magam a gyönyörű matt GT350R-emmel, felnéztem az aukciósházba, csak a régi szép idők emlékére. hát gyerekek, a '94 350Z ferlédi-biznisz iszonyatosan dübörgött. annyira muszáj volt beszállni
    :D
    10+ milla a gyorsmegvételi ár jelenleg ugye, de egészen 8milláig le lehet menni, annyiért is már kapni. 7milláért viszont csak egy-két darabocska röppent fel mindig, és 2-3perc alatt mindegyiknek lába is kélt. nos ezek a jó bulik, ekkor kell beizzítani a jó öreg rutint és bedobni a pecabotot. szimatom nem is csalt, rögtön jött is jó kis 138ezres azonnali áras darab, ezek az aranyhalak ugye, itt kell villámgyorsnak lenni.
    mit nevezünk jó bulinak, dübörgő biznisznek a horizon4 online aukciósházában?
    hát ezt, amikor egy tipust ilyen szépen megpörgetnek. azt minimálárral bezsákolni, átfesteni, kiszedni belőle de csontig hatolva a pontokat ami csak volt benne, aztán 7milláért mehet felfele villámba a pcsába
    : ))
    1percen belül már vitték is, mint a kisangyal, annak idején a ferrari pista volt ilyen jó és tartós kis buli, vagy az amg új mercije, meg még sorolhatnánk a jó pár forzaboltos kelendőbb verdát. ezekből lehet vagyonokat felhalmozni
    aki pénzt akar gyorsan, aki zsírosra, a legfeketébb szénné akarja keresni magát, ez a legjobb és leggyorsabb módja. 15perc alatt 3db ferlédi, 20millkó a számlácskán.

    aztán kocsikázhatsz tovább..

Új hozzászólás Aktív témák