Keresés

Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz hunnylander #29935 üzenetére

    Oké, értelek én. De attól még próbálkozni próbálkozhat a Toro Rosso, legalábbis a McLaren próbálkozott. Vagy a megfellebbezhetetlen azt jelenti, hogy meg se próbálhatják?
    Egyébként az egy dolog, hogy végigkövetem az eseményeket, de nem emlékszem én már, mi volt akkor. Most, hogy így mondod, egyből rémlik.
    A múltkori Spa-s vitába nem akarok megint belefolyni, hogy Hamilton mennyire adta vissza a pozíciót, mennyit nyert a sikán levágásával, mert arra lehet azt mondani, hogy félreérthető, valaki így látja, valaki úgy, de erre az esetre senki nem mondhatja, hogy Massa nem hibás!
    Amikor láttam, hogy vizsgálják az ügyet, azért akkor sem gondoltam volna, hogy Bourdais-t ennyire megszívatják.

    Múltkor feltettem egy kérdést: mi a *********-ért nem csinál Bernie saját F1-et, a jelenlegi csapatokkal, ahol a szabályrendszert a csapatok közösen dolgoznák ki és sokkal egzaktabb lenne és igazságosabb??? És a FIA-nak köze nem lenne hozzá. De most komolyan, miért kell az összes csapatnak a FIA-nak behódolni? Miért nem fognak össze Ecclestone-nal? Nagy pénz lenne ott is.

Aktív témák