Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodPandus

    csendes tag

    válasz zolikaDB #192 üzenetére

    Én már nem is tépem a számat a helyesírás miatt.

    Sajnos, egyre jobban terjed, hogy a magyarok nem tudnak magyarul, helyesen írni, nincsenek tisztában az alapvető nyelvtani szabályokkal sem. És ez mondjuk a 25 éves és fiatalabb korosztályt érinti, tehát minél fiatalabb valaki, annál könyebben lehet kínvallatni az írásával másokat...

    Ekkor jönnek az ilyen fizikai fájdalmat okozó kommentek, amikor a mókus úgy ír(na), ahogyan beszél, csak fogalma sincs semmiről.
    És ez mondjuk a 25 éves és fiatalabb korosztályt érinti, tehát minél fiatalabb valaki, annál könyebben lehet kínvallatni az írásával másokat...
    (és-sel például nem kezdünk mondatot, de én legalább tudom, másrészt még tisztában vagyok a mondat fogalmával...>Đ )

    Témához szólva: van rengeteg szimulátor, amiben sima G-kód van, azokkal is lehet gyakorolni.
    Ami az NCT érdeme, azt elismerem, de mivel gyakorlatilag csak otthon vannak ilyen vezérlős gépek, és azokból is egyre kevesebb, így nem árt, ha a tanulnivágyó emberke a többi vezérlővel is kezdi kialakítani a maga kapcsolatát. :DD

Új hozzászólás Aktív témák