Keresés

Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz fLeSs #1104 üzenetére

    én is keveset eszek ezek közül, és szükség lenne igazi informatív tájékoztatókra amivel az enmberek fogyasztási szokásait meg leheetne váloztatni, de ez így csak a tudatlanságot fokozza, újabb tévhiteket indít útjára.
    fura kiemelés pl az aszpikos felvágott. ugyanis ott még látható húsdarabok vannak tehát viszonylag kontrolálható mi van benne, szemben a többi itt nem említette,l, ahol a homogén állag miatt lövése nincs az e,bernek mi van benne, és hogy nem sok juó az tuti :)

    a szafaládéban még bízztam múlt hétig. illózióim nem voltak, de a szállas állaga utalt némi hústartalomra :) múlthéten sikerült viszzont olyat kifogni, ami főzés után eyszerűen undorító szagu és ízü volt, nem is ettem belőle, tele volt nyomva disznóbőrrel, meg amit értek. innentől bolykottálom az ilyen megfőzős magíyar húsipari termékeket.még teszek egy próbát importal aztán meglátjuk.

    egy szó mint száz törekedni kell a minnél kevésbé feldolgozott ételek fogyasztására, és erre kell az embereket buzdítani, de sztem ezek a listák csak riogatásra jók (nem arra gondolok hogy te akarsz riogatni, bár érdekes hogy miért terjesztesz egy ismeretlen eredetű és hitelességű listát :DDD )

    www.simson4t.hu

Aktív témák