Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • süti5

    őstag

    válasz Cy-clone #441 üzenetére

    Hát, nekem már sajnos 4 fogamat gyökérkezelték....
    Ebből mind jól sikerült, egyiknél volt azért enyhe fájdalom. Csak az is 1 nap alatt elmúlt....félek, ezt nem sikerül megmenteni, mert most is nagyon be van gyulladva, vagy átterjedt a gyulladás a csontra, gyökércsúcsra, vagy nemtom, de ráharapni se nagyon tudok mert fáj.
    Egyébként gyökérkezeléstől alapvetően nem kell betojni, csak ugye nekem ez most nagyon gyulladt, fájós volt, nem tudtam, hat-e az injekció. Attól én nem félek, mindig kérem, kellemetlen, de inkább ez mint az agyig hatoló fájdalom fúrás vagy gyökértisztítás közben. Fura érzés, ahogy tűt dug a fogadba, de mondom, hogy ha minden stimmel, tényleg nem fáj.
    Beszámolok majd, mi lett vele, még említett olyat, hogy van kollégája, akihez elküld ha így nem jutunk eredményre, neki van valami új eszköze, amivel lézerrel vagy hővel vagy mi kitisztítják a gyökeret, állítólag egyáltalán nem fáj, csak drága.....30-40 rugó.....remélem nem kerül rá sor, majd meglátjuk. Az lenne a jó, ha hétvégéig lemenne a gyulladás meg a fájdalom.

Új hozzászólás Aktív témák