Új hozzászólás Aktív témák

  • steadywarp

    tag

    Úgy mentem el fogorvoshoz betöltöttem magamba 1 szem 2mg rivotrilt 2*400mgs ibuprofen származékot + paraecetamol 2+200 mg úgy mentem oda hogy szédülöktem de még igy is féltem doki úgy be adta az innekciót hogy nem is éreztem csak a feszülést. De rábasztam mert szarrá volt gyuladva a foggyökér először eltörte középen annyira nyomta fejem majdnem leszakadt a nyakam aztán amikor szétört egyenként ki tépte a fog gyökereket amikor ki tépte egy pillanatra nagyon fájt 3 gyökeret szedett ki egyben nagyon ügyes doki volt sokkal rosszabbra számítottam ez előző sztkás hentes után az egész nem tartott tovább 10 percnél. meg is dicsértem hogy császár a csávó nem nagyon vérzett utána el mentem meg ittam még egy feles vodkát az élményekre na az meg ütött rendesen de azóta nem érzek semmit vérzés kb 30 perc alatt elált és még most sem fáj mintha nem történt volna semmi. még 1 ilyen fog vár rám de már ismerem a kombót akartam még 2 szem aspirin 500 al kombózni a koktélom de utána olvastam és erősen csökenti a vér a alvadást ezért azt már nem vettem be :)

    itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

Új hozzászólás Aktív témák